PostWysłany: Sob 21:33, 23 Sty 2010    Temat postu: Żubry - Dąbrowa

Z założenia mecz nie do wygrania ale kurde...

PostWysłany: Sob 21:59, 23 Sty 2010    Temat postu:

młody żubr

Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 106

PostWysłany: Sob 22:28, 23 Sty 2010    Temat postu:

Szkoda że porażka ale trudno w końcu to lider. Martwi tylko jedna rzecz nadal dajemy się w 3 i 4 kwarcie Confused

Martwi tylko jedna rzecz

Po choćby pobieżnym przejrzeniu statystyk martwi dużo więcej rzeczy.

1. Osobiste 12/21 - pytam się ile jeszcze Question

2. Dalszy ciąg brak pomysłu na grę, stąd ciskanych 30 trójek z których tylko 8 doszło celu.

3. Zbigniew Marculewicz miał wzmocnić nasz pod koszem a tylko o jedną zbiórkę ustępują mu takie wieże jak Jędrzej Jankowiak, który przebywał na boisku prawie taką samą ilość czasu.

4. Coraz gorsza gra Mariusza Rapuchy i regres Tomasza Szczepińskiego po kilku niezłych meczach. Wraz z brakiem aktywności na forum użytkownika Peq ucichła krytyka kapitana, ale powiem szczerze że coraz bardziej zaczynam się z nią zgadzać.

5. W I połowie gramy jak w profesrowie, w drugiej nie jesteśmy nawet studentami Mad

Śledziłem część tego meczu...
Nasi wygrywali zbiórkę 15:7 by przegrać 34:37. Kujawa na samym początku meczu trafił 3 trójki, po czym spudłował kolejne 5. W pierwszych minutach meczu prowadziliśmy 14:4, było też 40:26. Z pierwszych 18 rzutów Żubrów, 12 to były rzuty za 3 ;] Tylko że wtedy jeszcze wpadały.... "Ucichł" coś Artur Bajer, na którego liczyłem po paru świetnych występach. I tak jak przewidywałem, po dojściu Marcela, Arek Z. przypomniał sobie jak to jest grzać krzesło, oglądać mecz i jeść popcorn;-)
Torontos

Posty: 1904

PostWysłany: Nie 19:11, 24 Sty 2010    Temat postu:

Arek Zabielski doznał kontuzji łokcia podczas walki o zbiórkę we wczorajszym meczu.
007dw
żubr ojciec
żubr ojciec

Posty: 489

PostWysłany: Nie 20:08, 24 Sty 2010    Temat postu:

A to zmienia postać rzeczy. Ale zobaczymy w niedalekiej przyszłości jak się podzielą minutami Wink
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.zubry.fora.pl Strona Główna -> Żubry Białystok Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)