Żubry Białystok vs ŁKS Łódź 2010-01-20 17:00

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
młody żubr
młody żubr

Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 106

PostWysłany: Wto 18:07, 19 Sty 2010    Temat postu: Żubry Białystok vs ŁKS Łódź 2010-01-20 17:00

Kolejny mecz z klubem który dał nam naukę gry na początku 1 rundy przegraliśmy 101:60 Confused w tym meczu możemy wygrać pokazaliśmy że możemy wygrywać nawet z najlepszymi nawet na wyjazdach. Więc nic tylko zwycięstwo w które warto wierzyć bo jest realne Cool
turnmil
pod obserwacją

Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 7

PostWysłany: Wto 21:57, 19 Sty 2010    Temat postu:

mam nadzieje ze teraz bedzie wynik odwrotny to do jutra kibice na hali !!!
Kris
dojrzewający

Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 64

Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro 15:35, 20 Sty 2010    Temat postu:

Mecz jest do wygrania jak najbardziej, tylko obrona musi być na poziomie tej z Zielonej Góry i trzeba koniecznie zaopiekować się Trepką. Czyli naciskać Go, na zmianę Jędrek, Maniek i również Brzoza, który umie wyłuskać piłkę. Jest jedynym rozgrywającym, ponieważ kontuzjowani są Kalinowski i Krajewski, więc w ostatnim meczu z Pruszkowem grał 40 min. Tu jest najsłabszy punkt ŁKS-u, do tego w tym meczu grało 7-8 graczy, także rotacja jest mniejsza niż u nas. Powinni szybciej opaść z sił, i jeszcze jedno - osobiste nie wolno tylu marnować. Będzie dobrze.

PostWysłany: Śro 19:50, 20 Sty 2010    Temat postu:

Końcówka meczu rozegrana przez Żubry - świetna!

Więcej takich horrorów, super mecz!
lulek4

Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 37

Skąd: Piasta

PostWysłany: Śro 20:07, 20 Sty 2010    Temat postu:

Mecz Super! Końcówka to istne szaleństwo! Brawo Żubry!

PostWysłany: Śro 21:39, 20 Sty 2010    Temat postu:

Jak to wyglądało może ktoś opowie ? Very Happy. Bo ja nie mogłem przyjść ,ale słyszałem , że mecz był ciekawy.
Piter
Wielki Brat

Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 1786

PostWysłany: Śro 23:16, 20 Sty 2010    Temat postu:

arturrek12 napisał:

Mecz ciekawy pod tym względem, że prawie cały czas prowadził Łks. Nasi wyraźnie przegrali pierwszą kwartę, trochę odrobili w drugiej. W drugiej połowie raz doszli na remis, a potem znowu goście odskoczyli. Dopiero na chyba dwie minuty przed końcem wyszliśmy na prowadzenie, z tego co pamiętam po trójcę Jędrzeja z 8 metra. Dalej już szczęśliwie dowieźli zwycięstwo do końca.

Martwi częsty brak pomysłu na grę i ciągłe ciskanie trójek. Dobrze jak wpadają, zwłaszcza w ważnym momencie, jednak chciałoby się zobaczyć trochę więcej poukładanej koszykówki. Jeżeli kogoś wyróżnić to jak zwykle Dzidosław, który miał 4 asysty tyle co dwaj nasi rozgrywający Mad i do tego porwał się na celny rzut za 3. Michał Zalewski trafił wszystkie rzuty z gry, Marcel udanie się zaprezentował po powrocie. Mimo wzmocnienia Marcelem, mecz na zbiórce przegraliśmy wyraźnie. Dobrze, że rywal nie potrafił tego wykorzystać.
turnmil

Posty: 7

PostWysłany: Czw 9:31, 21 Sty 2010    Temat postu:

brak pomyslu na gre pozycyjna szczegolnie rozbicie strefy przeciwnika brakuje nam dobrego rozgrywajka ale jak to ktos wyzej napisal l zwycięzców sie nie sadzi wiec BRAVO zUBRY za walke do konca i zwycięstwo dobry mecz z adrenalinka SUPER