Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo磧iwo軼i zmiany post闚 lub pisania odpowiedzi

Posty: 1786
Przeczyta: 0 temat闚

Ostrze瞠: 0/3
Sk康: Bia造stok

PostWys豉ny: Czw 17:52, 04 Pa 2007    Temat postu: Mispol 真bry Bia造stok - Start AZS Lublin

Sobota, godzina 17.00, hala W堯kniarza. Dwie dru篡ny, do tej pory bez wygranej. Za nami przemawia w豉sna hala i mam nadziej, 瞠 doping bia這stockiej publiczno軼i. Za go軼mi to, 瞠 licz si z ewentualn pora磬 i mo瞠 by r騧nie, jak na luzie zacznie im wszystko wpada. Jak b璠zie ? Zapraszamy do dyskusji Smile

PostWys豉ny: Sob 19:45, 06 Pa 2007    Temat postu:

Mecz bardzo udany i co najwazniejsze wygralismy. Pierwsza kwarta w wykonaniu obu druzyn byla bardzo nieskuteczna i caly czas zawodnicy sie faulowali. Minimalnie ja przegralismy(chyba 8:13). Poczatek drugiej kwarty w naszym wykonaniu byl swietny, dzieki 2 trojkom Zadykowicza odzyskalismy prowadzenie ktorego nie oddalismy do samego konca meczu. W kwarcie poprostu pojechalismy po zawodnikach Lublina tak ze nie nadazali. Druga polowa to popis 真berkow ktorzy tylko kontrolowali wynik grajac momentami na luzie. Gdyby mecz trwal jeszcze 4-5minut dluzej to cala lawka Lublinian zlapala by po 5 fauli. Jedyne co bylo niepokojace to Czeste przegrywanie pod wlasnym koszem na tablicy, a to najslabszy zespol w lidze ? Musimy miec wyzszego i silniejszego centra ktory bylby gwarantem 10 zbiorek w meczu. O reszte nie ma co sie obawiac. Doping wg mnie bardzo pomogl naszym graczom. Szkoda ze tak malo osob pomaga dopingowac, bo mecze byly by jeszcze lepszymi widowiskami. No i kilka slow na koniec 真bry dziekujemy za walke i wysokie zwyciestwo!

PostWys豉ny: Sob 20:34, 06 Pa 2007    Temat postu:

Prawda mecz udany . Dzi瘯uje wszystkim za kibicowanie i zapraszam na mecz w 鈔od(dzi瘯uj za poprawk).

Ostatnio zmieniony przez gruby dnia Sob 21:36, 06 Pa 2007, w ca這軼i zmieniany 1 raz

Witam wszystkich serdecznie!

Na poczatek chcialbym powiedziec kilka slow o sobie. Pochodze z miasta o wielkich tradycjach koszykarskich, a mianowicie z Ostrowa Wielkopolskiego. W Bialymstoku mam rodzine i dlatego wyladowalem tutaj na studiach. Dzisiaj pierwszy raz bylem na meczu Zubr闚. Fanem basketu jestem od 15 lat i pamietam mecz Zubry-Stal rozegrany w Bialym kilka lat temu.

Nie na miejscu bedzie tu porownywanie I ligi do ekstraligi, bo jak dzisiaj zobaczylem roznica poziomow jest ogromna. Przyznam szczerze, ze spodziewalem sie czegos lepszego. Moze zadzialala na mnie ta I kwarta. Fakt faktem nie mam porownania z innymi Iligowymi druzynami.

Jesli moge sie wypowiedziec na temat teamu z Bialegostoku to od razu widac ze chlopacy nie sa zgrani. Ilosc niedokladnych podan, nielapania pilek, strat byla dzisiaj ogromna. Na szczescie ten element powinien zostac wyeleminowany w praniu. Martwi takze kiepska liczba zbiorek i slaby procent zza linii osobistych. Na plus uwazam dobry % z gry, a w szczegolnosci za 3... Super Cieszy takze kilka przechwytow skonczonych dunkami.

Podsumowujac jeszcze raz chcialbym powiedziec, ze nie jestem obiektywny bo do tej pory ogladalem koszykowke na najwyzszym polskim poziomie i nie tylko. Mam zamiar chodzic na Zubry i dolaczyc sie do dopingu(dzisiaj patrzylem co spiewacie i tylko sobie cos tam klaskalem :p).

Mam nadzieje, ze powalczymy z Poznaniem. Wazna jest wiara w zwyciestwo, bo bez tego po co isc na mecz;)

Na koniec nasza przyspiewka "czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham cie.

Batrek napisa:

Nic takiego miejsca dzi nie mia這, ale pewnie sie przyda w tym sezonie. O meczu ... Grunt, 瞠 wygrany Smile

Ostatnio zmieniony przez Piter dnia Nie 7:46, 07 Pa 2007, w ca這軼i zmieniany 1 raz
zubry_admin
zubry.pl

Posty: 860

PostWys豉ny: Nie 0:25, 07 Pa 2007    Temat postu:

Mecz wygrany i to si liczy. Pierwsza kwarta na "sztywnych nogach" , stawka troch sparali穎wa豉 naszych graczy. Tr鎩ka na po這w i po niej ju tylko lepiej. 安ietna gra Brzozy i J璠rzeja.
Filip
zubry.pl

Posty: 1055

PostWys豉ny: Nie 9:38, 07 Pa 2007    Temat postu:

Jesli moge sie wypowiedziec na temat teamu z Bialegostoku to od razu widac ze chlopacy nie sa zgrani. Ilosc niedokladnych podan, nielapania pilek, strat byla dzisiaj ogromna. Na szczescie ten element powinien zostac wyeleminowany w praniu.

Dru篡na jest zgrana, do sk豉du, kt鏎y wywalczy awans do陰czy這 4 zawodnik闚, z kt鏎ych dw鏂h wcze郾iej wyst瘼owa這 w Bia造mstoku plus jeden junior. Nowa twarz w Bia造mstoku jest tylko Jankowiak. Przyczyn tego chaosu, by豉 raczej presja wygranej.

Co do meczu z Poznaniem DAMY RAD!!

Ostatnio zmieniony przez Filip dnia Nie 16:17, 07 Pa 2007, w ca這軼i zmieniany 1 raz

PostWys豉ny: Nie 11:34, 07 Pa 2007    Temat postu:

ojojoj, na g堯wnej jest b陰d.... pierwsz kwart przegrali鄉y 8:13 a napisane jest 11:15 Razz Nie wiem jak pozosta貫
Piter
Wielki Brat

Posty: 1786

PostWys豉ny: Nie 21:52, 07 Pa 2007    Temat postu:

P騧no w nocy zasugerowa貫m si wynikiem na polskimkoszu i taki wrzuci貫m. Do teraz tam jest jak na stronie by這 wcze郾iej. Na e-baskecie jest tak jak m闚isz. Dzi瘯i za spotrze瞠nie Smile

PostWys豉ny: Pon 21:29, 08 Pa 2007    Temat postu:

Dzisiaj pierwszy raz bylem na meczu Zubr闚. Fanem basketu jestem od 15 lat i pamietam mecz Zubry-Stal rozegrany w Bialym kilka lat temu.

to albo bardzo bardzo wcze郾ie zainteresowa貫 si basketem albo tak p騧no zacz掖e studiowa Rolling Eyes a co do meczu to ja sobie jako nie przypominam takowego Cool

Mam zamiar chodzic na Zubry i dolaczyc sie do dopingu(dzisiaj patrzylem co spiewacie i tylko sobie cos tam klaskalem :p).