Mispol ¯ubry Bia³ystok - Start AZS Lublin

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Posty: 1786
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/3
Sk±d: Bia³ystok

PostWys³any: Czw 17:52, 04 Pa¼ 2007    Temat postu: Mispol ¯ubry Bia³ystok - Start AZS Lublin

Sobota, godzina 17.00, hala W³ókniarza. Dwie dru¿yny, do tej pory bez wygranej. Za nami przemawia w³asna hala i mam nadziejê, ¿e doping bia³ostockiej publiczno¶ci. Za go¶cmi to, ¿e licz± siê z ewentualn± pora¿k± i mo¿e byæ ró¼nie, jak na luzie zacznie im wszystko wpadaæ. Jak bêdzie ? Zapraszamy do dyskusji Smile
Mar[J]077
pod obserwacj±

Do³±czy³: 04 Pa¼ 2007
Posty: 36

Sk±d: z nikad

PostWys³any: Sob 19:45, 06 Pa¼ 2007    Temat postu:

Mecz bardzo udany i co najwazniejsze wygralismy. Pierwsza kwarta w wykonaniu obu druzyn byla bardzo nieskuteczna i caly czas zawodnicy sie faulowali. Minimalnie ja przegralismy(chyba 8:13). Poczatek drugiej kwarty w naszym wykonaniu byl swietny, dzieki 2 trojkom Zadykowicza odzyskalismy prowadzenie ktorego nie oddalismy do samego konca meczu. W kwarcie poprostu pojechalismy po zawodnikach Lublina tak ze nie nadazali. Druga polowa to popis ¯uberkow ktorzy tylko kontrolowali wynik grajac momentami na luzie. Gdyby mecz trwal jeszcze 4-5minut dluzej to cala lawka Lublinian zlapala by po 5 fauli. Jedyne co bylo niepokojace to Czeste przegrywanie pod wlasnym koszem na tablicy, a to najslabszy zespol w lidze ? Musimy miec wyzszego i silniejszego centra ktory bylby gwarantem 10 zbiorek w meczu. O reszte nie ma co sie obawiac. Doping wg mnie bardzo pomogl naszym graczom. Szkoda ze tak malo osob pomaga dopingowac, bo mecze byly by jeszcze lepszymi widowiskami. No i kilka slow na koniec ¯ubry dziekujemy za walke i wysokie zwyciestwo!

PostWys³any: Sob 20:34, 06 Pa¼ 2007    Temat postu:

Prawda mecz udany . Dziêkuje wszystkim za kibicowanie i zapraszam na mecz w ¶rodê(dziêkujê za poprawkê).

Ostatnio zmieniony przez gruby dnia Sob 21:36, 06 Pa¼ 2007, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz

Witam wszystkich serdecznie!

Na poczatek chcialbym powiedziec kilka slow o sobie. Pochodze z miasta o wielkich tradycjach koszykarskich, a mianowicie z Ostrowa Wielkopolskiego. W Bialymstoku mam rodzine i dlatego wyladowalem tutaj na studiach. Dzisiaj pierwszy raz bylem na meczu Zubrów. Fanem basketu jestem od 15 lat i pamietam mecz Zubry-Stal rozegrany w Bialym kilka lat temu.

Nie na miejscu bedzie tu porownywanie I ligi do ekstraligi, bo jak dzisiaj zobaczylem roznica poziomow jest ogromna. Przyznam szczerze, ze spodziewalem sie czegos lepszego. Moze zadzialala na mnie ta I kwarta. Fakt faktem nie mam porownania z innymi Iligowymi druzynami.

Jesli moge sie wypowiedziec na temat teamu z Bialegostoku to od razu widac ze chlopacy nie sa zgrani. Ilosc niedokladnych podan, nielapania pilek, strat byla dzisiaj ogromna. Na szczescie ten element powinien zostac wyeleminowany w praniu. Martwi takze kiepska liczba zbiorek i slaby procent zza linii osobistych. Na plus uwazam dobry % z gry, a w szczegolnosci za 3... Super Cieszy takze kilka przechwytow skonczonych dunkami.

Podsumowujac jeszcze raz chcialbym powiedziec, ze nie jestem obiektywny bo do tej pory ogladalem koszykowke na najwyzszym polskim poziomie i nie tylko. Mam zamiar chodzic na Zubry i dolaczyc sie do dopingu(dzisiaj patrzylem co spiewacie i tylko sobie cos tam klaskalem :p).

Mam nadzieje, ze powalczymy z Poznaniem. Wazna jest wiara w zwyciestwo, bo bez tego po co isc na mecz;)

Na koniec nasza przyspiewka "czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham cie.

Batrek napisa³:

Nic takiego miejsca dzi¶ nie mia³o, ale pewnie sie przyda w tym sezonie. O meczu ... Grunt, ¿e wygrany Smile

Ostatnio zmieniony przez Piter dnia Nie 7:46, 07 Pa¼ 2007, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
zubry_admin
zubry.pl

Posty: 860

PostWys³any: Nie 0:25, 07 Pa¼ 2007    Temat postu:

Mecz wygrany i to siê liczy. Pierwsza kwarta na "sztywnych nogach" , stawka trochê sparali¿owa³a naszych graczy. Trójka na po³owê i po niej ju¿ tylko lepiej. ¦wietna gra Brzozy i Jêdrzeja.
Filip
zubry.pl

Posty: 1055

PostWys³any: Nie 9:38, 07 Pa¼ 2007    Temat postu:

Jesli moge sie wypowiedziec na temat teamu z Bialegostoku to od razu widac ze chlopacy nie sa zgrani. Ilosc niedokladnych podan, nielapania pilek, strat byla dzisiaj ogromna. Na szczescie ten element powinien zostac wyeleminowany w praniu.

Dru¿yna jest zgrana, do sk³adu, który wywalczy³ awans do³±czy³o 4 zawodników, z których dwóch wcze¶niej wystêpowa³o w Bia³ymstoku plus jeden junior. Nowa twarz± w Bia³ymstoku jest tylko Jankowiak. Przyczyn± tego chaosu, by³a raczej presja wygranej.

Co do meczu z Poznaniem DAMY RADÊ!!

Ostatnio zmieniony przez Filip dnia Nie 16:17, 07 Pa¼ 2007, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz

PostWys³any: Nie 11:34, 07 Pa¼ 2007    Temat postu:

ojojoj, na g³ównej jest b³±d.... pierwsz± kwartê przegrali¶my 8:13 a napisane jest 11:15 Razz Nie wiem jak pozosta³e
Piter
Wielki Brat

Posty: 1786

PostWys³any: Nie 21:52, 07 Pa¼ 2007    Temat postu:

Pó¼no w nocy zasugerowa³em siê wynikiem na polskimkoszu i taki wrzuci³em. Do teraz tam jest jak na stronie by³o wcze¶niej. Na e-baskecie jest tak jak mówisz. Dziêki za spotrze¿enie Smile

PostWys³any: Pon 21:29, 08 Pa¼ 2007    Temat postu:

Dzisiaj pierwszy raz bylem na meczu Zubrów. Fanem basketu jestem od 15 lat i pamietam mecz Zubry-Stal rozegrany w Bialym kilka lat temu.

to albo bardzo bardzo wcze¶nie zainteresowa³e¶ siê basketem albo tak pó¼no zacz±³e¶ studiowaæ Rolling Eyes a co do meczu to ja sobie jako¶ nie przypominam takowego Cool

Mam zamiar chodzic na Zubry i dolaczyc sie do dopingu(dzisiaj patrzylem co spiewacie i tylko sobie cos tam klaskalem :p).