Posty: 1786
Przeczyta: 0 temat闚

Ostrze瞠: 0/3
Sk康: Bia造stok

PostWys豉ny: Czw 8:53, 31 Sty 2008    Temat postu: Mispol 真bry Bia造stok - Resovia Millenium Rzesz闚

Rywal trudny, bo s豉bym pocz徠ku zacza pi望 si w g鏎e tabeli. Odzwierciedleniem tego jest sz鏀te miejsce w tabeli. A z drugiej strony jest to pierwszy w I lidze rywal, kt鏎ego ograli鄉y na wyje寮zie, wi璚 to go軼ie przyjada si na zrewan穎wa. Tak瞠

狹BERKI TYLKO ZWYCI邘TWO bo na nie czas najwy窺zy.

PostWys豉ny: Czw 9:44, 31 Sty 2008    Temat postu:

Nasze "do trzech razy sztuka" ju by這, teraz pora zacz望 ich kolejk kilku przegranych meczy z rz璠u. Tak wi do boju 真berki i jazda z Resovi!
Justynaaa.

Posty: 270

Sk康: WSP

PostWys豉ny: Sob 19:10, 02 Lut 2008    Temat postu:

Troch nie wysz這. Za du穎 J璠rzeja, za ma這 Rapuchy. Ja rozumiem, Mariusz jest niedo鈍iadczonym graczem, ale kurcze szlag mnie trafia jak widz jak gra J璠rzej! Mo瞠 tylko tylko moje odczucia, ale on chwilami spiep*** wszystko! Ale Mariusz te dzi troch przesadzi z tymi faulami, chocia dw鏂h ostatnich to ja nie widzia豉m... O s璠ziach nie b璠 sie wypowiada, bo szkoda mi klawiatury.

Ostatnio zmieniony przez Justynaaa. dnia Sob 19:11, 02 Lut 2008, w ca這軼i zmieniany 1 raz

PostWys豉ny: Sob 19:26, 02 Lut 2008    Temat postu:

No ciekaw jestem jakby sobie poradzi Mariusz graj帷 wi璚ej. W moich oczach J璠zrzej nie zagra 幢e (ale wielu akcji nie widzia貫m). Natomiast opad造 mi r璚e po dziwnym rzucie za trzy Marcina M. Po raz kolejny po super pierwszej kwarcie przeciwnicy odrabiaj straty i wygrywaj mecz Sad

P.S. ㄆkasz wracaj !!
P.S. 2 Wie kto kiedy jest spodziewany powr鏒 .W. ??

Ostatnio zmieniony przez 007dw dnia Sob 19:28, 02 Lut 2008, w ca這軼i zmieniany 1 raz
Dr.LuQ
pod obserwacj

Do陰czy: 25 Sty 2008
Posty: 16

Sk康: z Brz璚zyszczykiewa

PostWys豉ny: Sob 20:24, 02 Lut 2008    Temat postu:

Jak zawsze pierwsza kwarta w wykonaniu 真br闚 byla cuda , a patrze si chcia這 . Ale niestety .3 kwarta byla przegrana (11:22)... Co tu du穎 m闚i ! Brakuje ㄆkasza .

PostWys豉ny: Nie 10:55, 03 Lut 2008    Temat postu:

tego meczu nie widzialem ... juz nie mam si造 je寮zi przez ca貫 miasto i patrze jak Kujawa rzuca ze skuteczno軼i 2/12 i biega przez 40 minut mam 1 pytanie
czy gra i ile gra Brzozowski Kulikowski Ropucha?
Justynaaa.

Posty: 270

Sk康: WSP

PostWys豉ny: Nie 10:58, 03 Lut 2008    Temat postu:

Brzozowski siedzia (kontuzja trwa) Kulikowski chyba kr鏒ko, a Rapucha trzy minuty
Filip
zubry.pl

Do陰czy: 18 Lis 2005
Posty: 1055

Sk康: z grodu nad Bia陰

PostWys豉ny: Nie 10:59, 03 Lut 2008    Temat postu:

Brzozowski kontuzja, Rapucha 5 minut 3 faule, 2 punkty... , Kulikowski 6,5 minuty 0 punkt闚, 0 fauli, 2 zbi鏎ki w obronie.

PostWys豉ny: Nie 12:25, 03 Lut 2008    Temat postu:

Co do J璠rzeja, to wida, 瞠 si stara i gra z po鈍i璚eniem, ale to nie wystarcza by nadrobi do嗆 s豉be umiej皻no軼i. Nawet trudno by mi by這 okre郵i jego mocne strony. No mo瞠 zaanga穎wanie i na tym koniec.
obserwator
dojrzewaj帷y
dojrzewaj帷y

Posty: 74

PostWys豉ny: Pon 2:19, 04 Lut 2008    Temat postu:

dla mnie ten Jankowiak (?) to te nie przypad do gustu.
Ok nie jest wysoki nie b璠zie robi wsad闚
ok no cie磬o mu przebi si i rzuca tr鎩ki no mo瞠 nie ma dnia
ale jak na kazdym meczu on ma 1/4 z osobistych to mnie krew zalewa
jak rozgrywajacy moze miec tak slaba skuteczno嗆 z osobistych... boli mnie serce gdy to widze
Justynaaa.

Posty: 270

Sk康: WSP

PostWys豉ny: Pon 6:46, 04 Lut 2008    Temat postu:

A mnie krew zalewa jak widz gdy pcha si do zbi鏎ek i pod kosz gdzie nie ma szans...Ch這pak si stara, ale g**no mu z tego wychodzi.
peg
m這dy 簑br
m這dy 簑br

Do陰czy: 02 Kwi 2006
Posty: 137

PostWys豉ny: Pon 14:32, 04 Lut 2008    Temat postu:

Moje spostrze瞠nie jest odmienne: J璠rek przyszed do nas w naprawd dobrej formie. Nie wiem czy pami皻acie pocz徠ek sezonu ale w kilku meczach gra tak, 瞠 zadziwia wszystkich a Pan Kubiak cz窷ciej wpuszcza J璠rka ni ㄆkasza. W pewnym momencie co si zaci窸o... Moim zdaniem J璠rek musi si "odblokowa" bo umiej皻no軼i, ogrania, formy itd na pewno mu nie brak a ambicj i wol walki imponuje mi nie mniej ni ㄆkasz. Uwa瘸m, 瞠 mamy naprawd ciekawych rozgrywaczy - eliminacja b喚d闚 i szlifowanie umiej皻no軼i powinno za豉twi problemy. Pami皻ajmy, 瞠 ㄆkasz tak瞠 zaliczy kilka naprawd "dennych" meczy w tym sezonie.. S這wem - J璠rek - nie 豉m si! W ko鎍u musi "zatrybi" Wink
Piter
Wielki Brat

Posty: 1786

PostWys豉ny: Czw 13:46, 07 Lut 2008    Temat postu:

Nie zgodze si, 瞠 J璠rzej jest s豉bym graczem. To troch inny typ gracza ni ㄆkasz, dlatego gdy obaj s w formie, dobrze si uzupe軟iali. ㄆkasz Wilczek to bardziej showmen, ma fajne i zarazem skuteczne zagrania "pod publik". Nie boi si wej嗆 po kosz i odwa積ych zagra. Jednak te przydarza造 mu si bardzo s豉be mecze.

J璠rzej z kolei, to walczak jakich ma這. Policzy kto wymuszone na nim faule w ataku ? Ma niez造 rzut, wyrobiony spos鏏 prowadzenia gry. Mo瞠 jest mniej efektowny ni ㄆkasz, ale nie jest z造m graczem. A 瞠 jak si spina, to mu gorzej wychodzi. J璠rzej pisa貫m ju, wi璚ej luzu Very Happy

A katastrofalna skuteczno嗆 osobistych, to problem ca貫j dru篡ny a nie tylko J.J. Chocia z Resovi mieli鄉y 15/19, mo瞠 to zapowied jakiego prze豉mania w tym elemencie.
Filip
zubry.pl

Posty: 1055

PostWys豉ny: Pi 9:58, 08 Lut 2008    Temat postu:

Sprawa mocno dyskusyjna...

Koszykarze przegraj - strac pensje

Je瞠li koszykarze Mispolu 真br闚 Bia造stok przegraj w niedziel na wyje寮zie z rezerwami Prokomu Sopot, to zarz康 klubu mo瞠 ukara ich finansowo.

Do tak radykalnych krok闚 sk這ni豉 w這darzy klubu s豉ba postawa zawodnik闚 w ostatnich meczach. Bia這stoczanie nie mog wygra od czterech kolejek, a czar goryczy przela豉 przegrana u siebie w ostatniej kolejce z Resovi Rzesz闚. 真bry spad造 ju na jedenaste miejsce w I-ligowej tabeli, kt鏎e oznacza, 瞠 b璠 walczy w play out o utrzymanie.

- Na pewno naszym celem nie jest zabieranie pieni璠zy zawodnikom - m闚i Jacek Zaniewski, prezes klubu. - Ale mamy sw鎩 regulamin wewn皻rzny, gdzie jest te przewidziana kara za brak zaanga穎wania. Mamy w pami璚i dru篡n W霩k闚 Pruszk闚 z pocz徠ku sezonu, kiedy po s豉bej grze zawodnikom obci皻o 50 procent zarobk闚 i wcale to nie przynios這 efekt闚. Je瞠li przegramy w Sopocie, to b璠ziemy zastanawia si nad karami. Zasygnalizowali鄉y zawodnikom, 瞠 te mog by. Z ich ustaleniem poczekajmy, bo zwyci瘰two w Sopocie mo瞠 wszystko zmieni.

W wygranej maj pom鏂 wracaj帷y po kontuzji ㄆkasz Wilczek i Piotr Brzozowski. Trener Marek Kubiak ma nadziej, 瞠 wnios troch polotu i improwizacji w grze, czego jego zdaniem ostatnio brakowa這.

- My nie przegrywamy r騜nic 30 punkt闚, s to najcz窷ciej mecze na "styku" - ocenia trener. - Brakuje nam skutecznej gry jeden na jeden, a tak瞠 wej嗆 pod kosz. W meczu z Resovi pr鏏owa to robi Arek Zabielski, kt鏎y tak瞠 pokaza si z dobrej strony w przegranym meczu w Pruszkowie. Licz, 瞠 teraz wi璚ej takich akcji zaprezentuj wracaj帷y Wilczek i Brzozowski. Oczywi軼ie nie m闚i, 瞠 starszych zawodnik闚 posadz na 豉wce.

Jak dodaje Kubiak, dru篡na ma problemy ze skuteczno軼i rzutow, ale tego nie da si poprawi z dnia na dzie.

W pierwszym meczu z rezerwami Prokomu bia這stoczanie u siebie wygrali 82:66. W ca造m sezonie sopocianom uda這 si do tej pory wygra tylko pi耩 razy, ale o spadku z I ligi nie my郵. Zwa篡wszy na potencja pierwszego zespo逝 i mo磧iwo嗆 zg這szenia koszykarzy z tej ekipy do rezerw, to z utrzymaniem nie powinni mie problemu.

- Za du穎 wydali鄉y pieni璠zy na I lig i b璠ziemy starali si utrzyma zesp馧 na tym poziomie, aby nasi m這dzi koszykarze mogli si ogrywa na wy窺zym poziomie ni II liga - m闚i Janusz Kocio貫k, trener rezerw Prokomu. - Jednak dopiero na dwa mecze rundy play-out, w miar mo磧iwo軼i, do陰czymy zawodnik闚 z pierwszej dru篡ny, aby to utrzymanie zapewni. Aktualnie z moich zawodnik闚 Adam Waczy雟ki, Adam ζpeta, Przemys豉w Zamojski i czasami Piotr Stelmach trenuj u Tomasa Pacesasa w pierwszym zespole. O tym, kt鏎ego b璠 mia do dyspozycji w I lidze, czasami dowiaduj si w ostatniej chwili.