Posty: 1786
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/3
Sk±d: Bia³ystok

PostWys³any: Czw 8:53, 31 Sty 2008    Temat postu: Mispol ¯ubry Bia³ystok - Resovia Millenium Rzeszów

Rywal trudny, bo s³abym pocz±tku zacza³ pi±æ siê w góre tabeli. Odzwierciedleniem tego jest szóste miejsce w tabeli. A z drugiej strony jest to pierwszy w I lidze rywal, którego ograli¶my na wyje¼dzie, wiêc to go¶cie przyjada siê na zrewan¿owaæ. Tak¿e

¯UBERKI TYLKO ZWYCIÊSTWO bo na nie czas najwy¿szy.
Justynaaa.
zwyk³y prze¿uwacz

Do³±czy³: 20 Pa¼ 2007
Posty: 270

Sk±d: WSP

PostWys³any: Czw 9:44, 31 Sty 2008    Temat postu:

Nasze "do trzech razy sztuka" ju¿ by³o, teraz pora zacz±æ ich kolejkê kilku przegranych meczy z rzêdu. Tak wiê do boju ¯uberki i jazda z Resovi±!
Justynaaa.

Posty: 270

Sk±d: WSP

PostWys³any: Sob 19:10, 02 Lut 2008    Temat postu:

Trochê nie wysz³o. Za du¿o Jêdrzeja, za ma³o Rapuchy. Ja rozumiem, Mariusz jest niedo¶wiadczonym graczem, ale kurcze szlag mnie trafia jak widzê jak gra Jêdrzej! Mo¿e tylko tylko moje odczucia, ale on chwilami spiep*** wszystko! Ale Mariusz te¿ dzi¶ trochê przesadzi³ z tymi faulami, chocia¿ dwóch ostatnich to ja nie widzia³am... O sêdziach nie bêdê sie wypowiadaæ, bo szkoda mi klawiatury.

Ostatnio zmieniony przez Justynaaa. dnia Sob 19:11, 02 Lut 2008, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz

PostWys³any: Sob 19:26, 02 Lut 2008    Temat postu:

No ciekaw jestem jakby sobie poradzi³ Mariusz graj±c wiêcej. W moich oczach Jêdzrzej nie zagra³ ¼le (ale wielu akcji nie widzia³em). Natomiast opad³y mi rêce po dziwnym rzucie za trzy Marcina M. Po raz kolejny po super pierwszej kwarcie przeciwnicy odrabiaj± straty i wygrywaj± mecz Sad

P.S. £ukasz wracaj !!
P.S. 2 Wie kto¶ kiedy jest spodziewany powrót £.W. ??

Ostatnio zmieniony przez 007dw dnia Sob 19:28, 02 Lut 2008, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Dr.LuQ
pod obserwacj±

Do³±czy³: 25 Sty 2008
Posty: 16

Sk±d: z Brzêczyszczykiewa

PostWys³any: Sob 20:24, 02 Lut 2008    Temat postu:

Jak zawsze pierwsza kwarta w wykonaniu ¯ubrów byla cuda , a¿ patrzeæ siê chcia³o . Ale niestety .3 kwarta byla przegrana (11:22)... Co tu du¿o mówiæ ! Brakuje £ukasza .

PostWys³any: Nie 10:55, 03 Lut 2008    Temat postu:

tego meczu nie widzialem ... juz nie mam si³y je¼dziæ przez ca³e miasto i patrzeæ jak Kujawa rzuca ze skuteczno¶ci± 2/12 i biega przez 40 minut mam 1 pytanie
czy gra³ i ile gra³ Brzozowski Kulikowski Ropucha?
Justynaaa.

Posty: 270

Sk±d: WSP

PostWys³any: Nie 10:58, 03 Lut 2008    Temat postu:

Brzozowski siedzia³ (kontuzja trwa) Kulikowski chyba krótko, a Rapucha trzy minuty
Filip
zubry.pl

Do³±czy³: 18 Lis 2005
Posty: 1055

Sk±d: z grodu nad Bia³±

PostWys³any: Nie 10:59, 03 Lut 2008    Temat postu:

Brzozowski kontuzja, Rapucha 5 minut 3 faule, 2 punkty... , Kulikowski 6,5 minuty 0 punktów, 0 fauli, 2 zbiórki w obronie.
jaca
król puszczy

Do³±czy³: 17 Lis 2005
Posty: 1112

Sk±d: ze strachu

PostWys³any: Nie 12:25, 03 Lut 2008    Temat postu:

Co do Jêdrzeja, to widaæ, ¿e siê stara i gra z po¶wiêceniem, ale to nie wystarcza by nadrobiæ do¶æ s³abe umiejêtno¶ci. Nawet trudno by mi by³o okre¶liæ jego mocne strony. No mo¿e zaanga¿owanie i na tym koniec.
obserwator

Posty: 74

PostWys³any: Pon 2:19, 04 Lut 2008    Temat postu:

dla mnie ten Jankowiak (?) to te¿ nie przypad³ do gustu.
Ok nie jest wysoki nie bêdzie robi³ wsadów
ok no cie¿ko mu przebiæ siê i rzucaæ trójki no mo¿e nie ma dnia
ale jak na kazdym meczu on ma 1/4 z osobistych to mnie krew zalewa
jak rozgrywajacy moze miec tak slaba skuteczno¶æ z osobistych... boli mnie serce gdy to widze
Justynaaa.

Posty: 270

Sk±d: WSP

PostWys³any: Pon 6:46, 04 Lut 2008    Temat postu:

A mnie krew zalewa jak widzê gdy pcha siê do zbiórek i pod kosz gdzie nie ma szans...Ch³opak siê stara, ale g**no mu z tego wychodzi.
peg
m³ody ¿ubr
m³ody ¿ubr

Do³±czy³: 02 Kwi 2006
Posty: 137

PostWys³any: Pon 14:32, 04 Lut 2008    Temat postu:

Moje spostrze¿enie jest odmienne: Jêdrek przyszed³ do nas w naprawdê dobrej formie. Nie wiem czy pamiêtacie pocz±tek sezonu ale w kilku meczach gra³ tak, ¿e zadziwia³ wszystkich a Pan Kubiak czê¶ciej wpuszcza³ Jêdrka ni¿ £ukasza. W pewnym momencie co¶ siê zaciê³o... Moim zdaniem Jêdrek musi siê "odblokowaæ" bo umiejêtno¶ci, ogrania, formy itd na pewno mu nie brak a ambicj± i wol± walki imponuje mi nie mniej ni¿ £ukasz. Uwa¿am, ¿e mamy naprawdê ciekawych rozgrywaczy - eliminacja b³êdów i szlifowanie umiejêtno¶ci powinno za³atwiæ problemy. Pamiêtajmy, ¿e £ukasz tak¿e zaliczy³ kilka naprawdê "dennych" meczy w tym sezonie.. S³owem - Jêdrek - nie ³am siê! W koñcu musi "zatrybiæ" Wink
Piter
Wielki Brat

Posty: 1786

PostWys³any: Czw 13:46, 07 Lut 2008    Temat postu:

Nie zgodze siê, ¿e Jêdrzej jest s³abym graczem. To trochê inny typ gracza ni¿ £ukasz, dlatego gdy obaj s± w formie, dobrze siê uzupe³niali. £ukasz Wilczek to bardziej showmen, ma fajne i zarazem skuteczne zagrania "pod publikê". Nie boi siê wej¶æ po kosz i odwa¿nych zagrañ. Jednak te¿ przydarza³y mu siê bardzo s³abe mecze.

Jêdrzej z kolei, to walczak jakich ma³o. Policzy³ kto¶ wymuszone na nim faule w ataku ? Ma niez³y rzut, wyrobiony sposób prowadzenia gry. Mo¿e jest mniej efektowny ni¿ £ukasz, ale nie jest z³ym graczem. A ¿e jak siê spina, to mu gorzej wychodzi. Jêdrzej pisa³em ju¿, wiêcej luzu Very Happy

A katastrofalna skuteczno¶æ osobistych, to problem ca³ej dru¿yny a nie tylko J.J. Chocia¿ z Resovi± mieli¶my 15/19, mo¿e to zapowied¼ jakiego¶ prze³amania w tym elemencie.
Filip
zubry.pl

Posty: 1055

PostWys³any: Pi± 9:58, 08 Lut 2008    Temat postu:

Sprawa mocno dyskusyjna...

Koszykarze przegraj± - strac± pensje

Je¿eli koszykarze Mispolu ¯ubrów Bia³ystok przegraj± w niedzielê na wyje¼dzie z rezerwami Prokomu Sopot, to zarz±d klubu mo¿e ukaraæ ich finansowo.

Do tak radykalnych kroków sk³oni³a w³odarzy klubu s³aba postawa zawodników w ostatnich meczach. Bia³ostoczanie nie mog± wygraæ od czterech kolejek, a czarê goryczy przela³a przegrana u siebie w ostatniej kolejce z Resovi± Rzeszów. ¯ubry spad³y ju¿ na jedenaste miejsce w I-ligowej tabeli, które oznacza, ¿e bêd± walczyæ w play out o utrzymanie.

- Na pewno naszym celem nie jest zabieranie pieniêdzy zawodnikom - mówi Jacek Zaniewski, prezes klubu. - Ale mamy swój regulamin wewnêtrzny, gdzie jest te¿ przewidziana kara za brak zaanga¿owania. Mamy w pamiêci dru¿ynê Wózków Pruszków z pocz±tku sezonu, kiedy po s³abej grze zawodnikom obciêto 50 procent zarobków i wcale to nie przynios³o efektów. Je¿eli przegramy w Sopocie, to bêdziemy zastanawiaæ siê nad karami. Zasygnalizowali¶my zawodnikom, ¿e te mog± byæ. Z ich ustaleniem poczekajmy, bo zwyciêstwo w Sopocie mo¿e wszystko zmieniæ.

W wygranej maj± pomóc wracaj±cy po kontuzji £ukasz Wilczek i Piotr Brzozowski. Trener Marek Kubiak ma nadziejê, ¿e wnios± trochê polotu i improwizacji w grze, czego jego zdaniem ostatnio brakowa³o.

- My nie przegrywamy ró¿nic± 30 punktów, s± to najczê¶ciej mecze na "styku" - ocenia trener. - Brakuje nam skutecznej gry jeden na jeden, a tak¿e wej¶æ pod kosz. W meczu z Resovi± próbowa³ to robiæ Arek Zabielski, który tak¿e pokaza³ siê z dobrej strony w przegranym meczu w Pruszkowie. Liczê, ¿e teraz wiêcej takich akcji zaprezentuj± wracaj±cy Wilczek i Brzozowski. Oczywi¶cie nie mówiê, ¿e starszych zawodników posadzê na ³awce.

Jak dodaje Kubiak, dru¿yna ma problemy ze skuteczno¶ci± rzutow±, ale tego nie da siê poprawiæ z dnia na dzieñ.

W pierwszym meczu z rezerwami Prokomu bia³ostoczanie u siebie wygrali 82:66. W ca³ym sezonie sopocianom uda³o siê do tej pory wygraæ tylko piêæ razy, ale o spadku z I ligi nie my¶l±. Zwa¿ywszy na potencja³ pierwszego zespo³u i mo¿liwo¶æ zg³oszenia koszykarzy z tej ekipy do rezerw, to z utrzymaniem nie powinni mieæ problemu.

- Za du¿o wydali¶my pieniêdzy na I ligê i bêdziemy starali siê utrzymaæ zespó³ na tym poziomie, aby nasi m³odzi koszykarze mogli siê ogrywaæ na wy¿szym poziomie ni¿ II liga - mówi Janusz Kocio³ek, trener rezerw Prokomu. - Jednak dopiero na dwa mecze rundy play-out, w miarê mo¿liwo¶ci, do³±czymy zawodników z pierwszej dru¿yny, aby to utrzymanie zapewniæ. Aktualnie z moich zawodników Adam Waczyñski, Adam £apeta, Przemys³aw Zamojski i czasami Piotr Stelmach trenuj± u Tomasa Pacesasa w pierwszym zespole. O tym, którego bêdê mia³ do dyspozycji w I lidze, czasami dowiadujê siê w ostatniej chwili.