Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 1786

Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro 9:19, 16 Wrz 2009    Temat postu:

Generalnie nasz sen o ćwierćfinale skończył się dość szybko. Nie wierzę, że z taką grą jak ze Słowenią mamy szansę nawet z tak słabą Hiszpanią. W trzeciej kwarcie tamtego spotkania przypominały się mecze Żubrów w najgorszym wykonaniu, czyli piłka parzy i tylko nie karzcie mi rzucać, a rozgrywający przypominali najlepsze "zakozłowywania się' Adama Beta Mad Z drugiej strony gra się tak jak przeciwnik pozwala, dlaczego tylko w I połowie potrafiliśmy sobie z tym poradzić.

Prawda jest taka, że jesteśmy słabi. Pokonanie Litwy po jej kolejnych wynikach też dziwi trochę mniej. Z jedną rodzynką w NBA, klikoma zawodnikami z niezłych klubów w Europie plus Polakami grającymi w Ekstraklasie bo jest przepis, że grać mają, to trochę jednak za mało. Mamy słabą ligę i graczy, który swoje talenty gubią w polskim piekiełku. Niestety, ten Eurobasket niewiele zmieni, choć obym się mylił.

Piter napisał:
Nie wierzę, że z taką grą jak ze Słowenią mamy szansę nawet z tak słabą Hiszpanią.
Słaba Hiszpania gra i tak lepiej niż Słowenia Razz więc o czym tu pisać... Ofkors Oglądałem mecz Lietuva-Espana. Pierwsza kwarta 24:15 dla Litwy, Od tego momentu Hiszpanie zrobili run 23:0 !!! W tym czasie grali naprawdę świetną koszykówkę z blokami, wieloma wsadami i 3kami Smile 2 i 3 kwarta to była Hiszpania na jaką czekałem. W 4 trochę odpuścili no ale jak się ma 21 pkt przewagi... Później napiszę coś więcej na temat Łodzi, meczu Polski i ogólnie dnia 14.09.09 Smile Na razie jeszcze odsypiam i odpoczywam Razz

Ostatnio zmieniony przez 007dw dnia Śro 13:20, 16 Wrz 2009, w całości zmieniany 1 raz
007dw
żubr ojciec
żubr ojciec

Posty: 489

PostWysłany: Śro 13:27, 16 Wrz 2009    Temat postu:

Nie wiem jak to wyglądało w TV ale na hali nie było tak fajnie (przynajmniej w drugiej połowie). Bębniarze grali jedno a "prowadzący doping", których było 4-5 Razz biegali przed sektorem, darli się i śpiewali co innego :]
007dw
żubr ojciec
żubr ojciec

Posty: 489

PostWysłany: Sob 2:08, 19 Wrz 2009    Temat postu:

Posiada ktoś jakieś linki do meczów naszej reprezentacji z EuroBasketu ? Lub jakiekolwiek mecze naszej reprezentacji...