Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
zubry.pl

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 1055

Skąd: z grodu nad Białą

PostWysłany: Czw 18:27, 29 Mar 2007    Temat postu: ŻTS Nowy Dwór Gdański- Mispol Żubry Białystok

My tu sobie gadu gadu o pierwszej lidze o hali, w której będzie rozgrywać mecze, o ewentualnych wzmocnieniach itd, a pojutrze ostateczne pożegnanie z drugą ligą. Wydawało by się, że Żubry potraktuja ten mecz jak wycieczkę krajoznawczą, ale no właśnie jest jedno ale... Podrażniona ambicja naszego trenera, za jedyną wtopę we własnej hali Wink. Żubry pojada do NDG bez Adama Kiliana, mecz o pietruszkę, gdyż po raz pierwszy od 4 lat na koniec 2 ligi jasne jest wszystko.
... i jeszcze chciałem się powstrzymać, ale przejrzałem wątek z grudnia
Gerfild napisał:
Nie mogą wygrywać aż tyle, żeby przypadkowo nie awansować.
mesio
pod obserwacją

Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 3

PostWysłany: Czw 21:56, 29 Mar 2007    Temat postu:

Gratki z STG , cierpliwość nam się kończy tak więc max. rok czekamy na was w DBE Wink I fajnie by było gdyby Olek zagrał w Żubrach.

PostWysłany: Pią 8:28, 30 Mar 2007    Temat postu:

I ligowcowi nie wypada przegrać, chociażby wziąść rewanż za zepsucie humorów kibicom przed ostatnią imprezą w Solo w starym roku Razz Ja bym osobiście chcial, żeby zagrali więcej rezerwowi, a przy okazji może jeszcze kierownik Twisted Evil
Filip
zubry.pl

Posty: 1055

PostWysłany: Sob 20:08, 31 Mar 2007    Temat postu:

No i zagrali, szkoda że ostatni weekend na minus, ale i tak dwa punkty przewagi nad drugą drużyną, były by trzy, ale i tak z przewidywaniami przed sezonem to jest miazga Very Happy
zubry_admin
zubry.pl

Posty: 860

PostWysłany: Sob 20:12, 31 Mar 2007    Temat postu:

Odpuścili maxymalnie. Z jednej strony trochę mnie to w..pienia, ale z drugiej rozumiemże diabelnie ciężko zmobilizować się na taki mecz o nic.Nawe Phil Jackson by nie dał rady nakręcić stawki:)))

PostWysłany: Nie 10:58, 01 Kwi 2007    Temat postu:

Sory, ale nie miałem gdzie tego napisać Razz Susz grzybowy.... łahahaha.... kolekcjoner drewna z lasu.... łaaahhahahaha.... Rok temu wymyśliliście wielkoluda w żubrach w co jeszcze można było uwierzyć, ale susz grzybowy i kolekcjoner drewna ? <rotfl> niezły kawał Razz
zubry_admin
zubry.pl

Posty: 860

PostWysłany: Nie 11:18, 01 Kwi 2007    Temat postu:

Z tym kolekcjonerem drewna to chodzi o Wilangowskiego który ma wyrok za kradzież drewna z lasu:)

A ja już myślałem że ten kolekcjoner drewna to może Rasialdinho Wink

Tematem jest jednak mecz Żubrów z Żts-em i tego się proszę trzymać. Jak się chcecie pośmiać z Krzysztofa W. to możemy zalożyć temat w Hajt Parku.

PostWysłany: Nie 13:22, 01 Kwi 2007    Temat postu:

Spoko spoko panie adminie, po prostu nie miałem gdzie napisać o tym (nie chcąc zakładać nowego tematu) więc napisałem tu. A na początku nie miałem pojęcia nawet że chodzi o Krzysztofa W. Smile Obiecuję poprawę. No to wracając do tematu szkoda że nasi przegrali, tym bardziej że mieli kilkupunktową przewagę Smile
Torontos

Dołączył: 17 Lis 2005
Posty: 1904

PostWysłany: Nie 13:50, 01 Kwi 2007    Temat postu:

zubry_admin napisał:
Odpuścili maxymalnie. Z jednej strony trochę mnie to w..pienia

Żubry nic nie odpuściły bo przez większość meczu grały całkiem całkiem a o wyniku zadecydowała 4 kwarta kiedy to w pewnym momencie ŻTS zdobył z rzędu 14 punktów nie tracąc żadnego i było po zawodach... Żubry grały praktycznie jednym rozgrywającym a wiadomo że w takim meczu nikt nie będzie żył wyprówał. Tym bardziej że na hali w Nowym Dworze jest podłoże takie jak w 1LO co od samego początku nie budziło dobrych skojarzeń zawodników.

z drugiej rozumiem że diabelnie ciężko zmobilizować się na taki mecz o nic. Nawet Phil Jackson by nie dał rady nakręcić stawki:)))

Otóż to Smile

Ze spraw "okołomeczowych" powiem że w NDG są kibice tylko szkodaże rozkręcali się baaardzo wolno Smile W pierwszej połowie był sam bęben co u mnie przywołało wspomnienia z przed tygodnia Razz W drugiej włączyło się kilka gardeł i było już przyjemniej bo tak bardziej "meczowo" Smile

Podziękowania też dla trenera za transport Wink
Sędzia
intensywnie żerujący

Posty: 450

Skąd: Elbląg

PostWysłany: Nie 19:29, 01 Kwi 2007    Temat postu:

Relacja z wczorajszego meczu, wraz z nieoficjalnym punktowaniem poszczególnych zawodników z Białegostoku. Zapraszam do lektury Smile

kwiatek napisał:

Chwilowe problemy na serwerze. Spróbuj za jakiś czas, jeśli Cię to szczerze interesuje Smile
W!TCH

Dołączył: 24 Lis 2005
Posty: 176

PostWysłany: Pon 20:24, 02 Kwi 2007    Temat postu:

Sędzia napisał:

Niebardzo rozumiem stwierdzenie "białostoczanie w trzeciej kwarcie na parkiet wyszli w dość eksperymentalnym składzie, z Kulikowskim i Brzozowskim" .... Rafał najczęściej wychodzi w pierwszej piątce, a Piotrek też raczej dużo gra... Jaki to jest eksperymentalny skład? Chyba że coś nie tak rozumiem...
Sędzia

Posty: 450

PostWysłany: Pon 21:27, 02 Kwi 2007    Temat postu:

W!TCH napisał:

Cóż, może nie trafiłem w zwyczajowość trenera Kubiaka, jednak sugerowałem się tym, co poszczególni gracze prezentowali podczas pierwszych dwóch odsłon. Cinek rozgrywał niezły mecz oddając celne rzuty (szkoda, że osobowe leżały- zreszta jak u całej drużyny), Monach za to królował na deskach, pokazując wielkie zacięcie. Rafał natomiast poza dwoma punktami rzuconymi w pierwszej kwarcie, na boisku- z tego co zaobserwowałem- zdziałał niewiele. Wynik po połowie spotkania był dla Żubrów korzystny, jednak z gry tej przewagi widać nie było. Jak się potem okazało, trzecie kwarta wstępnie ustawiła koncówkę spotkania, bo to wtedy ŻTS nabrał wiatru w żagle. Przez pierwsze siedem minut meczu punkty dla gości zdobywał tylko Cinek, co poniekąd świadczy- nie chcę źle zabrzmieć- o niskiej przydatności w ataku takich graczy jak Rafał czy Piotrek. Co prawda Tomek Kujawa też nie mógł się wstrzelić, jednak coś próbował.
Na podstawie tego, jak wyglądała sytuacja, oraz skutków podjętych przez trenera (oczywiście celowo) decyzji, śmiałem okreslić to posunięcie jako dośc eksperymentalne. Co prawda Brzozowski już w pierwszej kwarcie wyszedł w S5, jednak nie zauważyłem u niego zdolności snajperskich.
Być może słowo "eksperymentalny" zostało użyte tu na wyrost, jednak nie zmienię tego. Chociażby dlatego, że znowu są problemy z portalem i nie mam jak edytować posta Rolling Eyes
Cicha

Posty: 260

PostWysłany: Pon 21:51, 02 Kwi 2007    Temat postu:

po długim czasie niebytu na forum takie mnie widoki zastają ??

"eksperymentalnym składzie" Neutral

czizzz toż ta dwójka, często gęsto pojawiała się w pierwszej 5 ! jak nie razem to choć jeden z nich ..

wyżej wymienione słowo jest ewidentnie nie na miejscu i ewidentnie mi się nie podoba Confused