PostWysłany: Sob 13:06, 19 Wrz 2009    Temat postu: Turniej w Lublinie

Witam. To już ciężko podać wynik z wczorajszego meczu sparingowego?

Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 16

Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie 11:21, 20 Wrz 2009    Temat postu:

Po pierwszej wyrównanej kwarcie w drugiej zaczął dominować Start, który w ataku prezentował się całkiem dobrze. Gorzej było z obroną. Momentami lublinianie pozwalali młodym przeciwnikom na zbyt wiele. Na szczęście braki w defensywie nadrabiane były ambicją i dobrą postawą w ataku, w którym wyróżniali się doświadczony Tomasz Celej i bardzo waleczny Rafał Król.

Niestety ten pierwszy doznał w 23 min urazu stawu skokowego. W tej chwili trudno powiedzieć jak długo będzie musiał pauzować. Kontuzji nabawił się też inny podstawowy zawodnik Startu, Artur Bidyński (skręcony staw skokowy).Urazy sprawiły, że Start kompletnie stracił impet, a wypracowana dwudziestopunktowa przewaga (47:27) topniała w oczach. W 24 minucie na tablicy świetlnej widniał wynik 66:47, a w 29 minucie było już 69:66. Goście przejęli wiele piłek i trafiali zza linii 6,25 m.

Gospodarze opanowali jednak nerwy i pod koniec trzeciej kwarty zdołali wypracować dziesięciopunktową przewagę (76:66). W ostatniej kwarcie lublinianie już kontrolowali sytuację odnosząc pierwsze sparingowe zwycięstwo. Poprzednich siedem spotkań kontrolnych zakończyło się porażką ekipy "czerwono-czarnych”.

Start Lublin – Żubry Białystok 97:82 (29:20, 28:23, 19:21, 21:16)

Start: Olejniczak 7, Samborski 13, Bidyński 2, Kwiatkowski 5, Kowalski 6, Sikora 12, Stefaniuk 1, Król 23, Celej 16, Szadura 0, Oszóst 0.

Najwięcej dla Żubrów: Zalewski 20, Kulikowski 16, Kujawa 12, Brzozowski 12.
borys10022

Posty: 16

PostWysłany: Nie 11:34, 20 Wrz 2009    Temat postu:

Pierwszego dnia turnieju towarzyskiego w Lublinie Tempcold AZS PW wygrał obydwa rozegrane spotkania. W samo południe rywalem Politechniki był Norgips Piaseczno. Nasza drużyna pewnie wygrała 86-65. Zawodnicy nie mieli dużo czasu na odpoczynek, gdyż już o 19 czekał na nich kolejny przeciwnik. Tempcold AZS wygrał drugi dzisiejszy mecz równie wysoko 95-72, mimo że rywalem był pierwszoligowy zespół Żubrów Białystok.
borys10022

Posty: 16

PostWysłany: Nie 11:39, 20 Wrz 2009    Temat postu:

No to od beniaminków dostalismy łupnia ...
Piter
Wielki Brat

Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 1786

PostWysłany: Nie 13:51, 20 Wrz 2009    Temat postu:

Edytuj posty, nie pisz jednego po drugim.

Dzięki za wyniki.
borys10022

Posty: 16

PostWysłany: Nie 16:26, 20 Wrz 2009    Temat postu:

Wynik niedzielnego meczu.
Żubry – Piaseczno 81:87.
Kolejność w turnieju: 1. Politechnika Warszawska (3 zwycięstwa), 2. Start Olimp Lublin (2 zwycięstwa), 3. KS Piaseczno (1 zwycięstwo), 4. Żubry Białystok (3 porażki).