PostWys豉ny: Nie 18:20, 25 Lis 2007    Temat postu:

No i to jest stwierdzenie 瞠 zabrak這 5 punkt闚 do dogrywki. Gdzie tu jest obwinianie ?

Do陰czy: 06 Sty 2006
Posty: 85

Sk康: Bia造stok

PostWys豉ny: Nie 19:14, 25 Lis 2007    Temat postu:

No dobrze to ja sprostuj, w opisie meczu z Inowroclawia wskazane by造 tylko te rzuty osobiste (Cinka i Konare) i za najmniej stotne uwa瘸m w kt鏎ej to by這 kwarcie (by造 to cytaty z opisu meczu i nie wskazywa豉m kwart), bowiem jak pokaza ten mecz to nie wyniki kwart si licz, ale wynik ko鎍owy.
Trudno na tej podstawie wskazywa winnych przegranej i bynajmniej nie zmierzam do tego, bowiem jest to sport zespo這wy, a nie sztafeta indywidualno軼i niemniej jednak statystyki przytoczone przez DobregoGo軼ia wskazuj, 瞠 tylko w rzutach osobistych nasza skuteczno嗆 by豉 ni窺za ni dru篡ny z Ino i chyba w tym tkwi taki a nie innych wynik.

z Tarnovi p鎩dzie nam 豉two;)

Ja bym by豉 jednak ostro積iejsza w takiej ocenie Tarnovii, wprawdzie nie jest to ju dru篡na z kt鏎 walczyli鄉y w 2 lidze (je郵i si nie myl to z tamtego sk豉du pozostal tyko Niesobski Rafa), ale miejsce w tabeli niekoniecznie musi oznacza 豉tw przepraw.
Torontos

Do陰czy: 17 Lis 2005
Posty: 1904

PostWys豉ny: Nie 19:24, 25 Lis 2007    Temat postu:

2-ligowa Tarnovia a Tarnovia dzisiejsza to dwa inne zespo造. Ale o podyskutowaniu o tym meczu powstanie oddzielny temat.

A co do meczu w Inowroc豉wiu to znowu wielki niedosyt... Zwyci瘰two na wci庵ni璚ie r瘯i i znowu dupa blada ehhh

Swoj droga ciekawe 瞠 po tym meczu nikt tak naprawd nie jest zadowolony. Poczytajcie komentarze na r騜nych serwisach kibic闚 Sportino. Po zwyci瘰kim meczu ani jednej pochwa造. Wsz璠zie narzekanie.
007dw
簑br ojciec
簑br ojciec

Posty: 489

PostWys豉ny: Nie 19:28, 25 Lis 2007    Temat postu:

Mnie martwi za to kolejny raz przegrana czwarta kwarta dosy wysoko. Tym razem 16:4. A to ju nie pierwszy raz taka awaria 瞠 przegrywamy czwart kwart wysoko i dzi瘯i temu mecz....
bauer

Do陰czy: 09 Pa 2007
Posty: 17

PostWys豉ny: Nie 20:41, 25 Lis 2007    Temat postu:

Torontos napisa:

To tylko 幢e 鈍iadczy o naszych grajkach jesli przegrali z tak s豉bo dysponowanym rywalem.

Tutaj odpowiem Ci pewnym zawodnikiem:
Co tego, 瞠 wygrywali鄉y 30-40 punktami, skoro w poniedzia貫k ju czytali鄉y na forum, 瞠 ca豉 dru篡na jest do wymiany. Na Sportino s ci庵le niezadowoleni

Ostatnio zmieniony przez Filip dnia Pon 14:15, 26 Lis 2007, w ca這軼i zmieniany 1 raz
Justynaaa.
zwyk造 prze簑wacz

Do陰czy: 20 Pa 2007
Posty: 270

Sk康: WSP

PostWys豉ny: Pon 6:17, 26 Lis 2007    Temat postu:

O Tarnovii chodzi這 mi o to, 瞠 je郵i b璠ziemy gra tak jak z Sportinio, tylko ostatnia kwarta nam p鎩dzie lepiej, to wygramy. A nie, 瞠 mo瞠my sobie stan望 na boisku, a mecz si sam wygra, bo Tarnovia nie umie gra.
A mogli鄉y wygra... i ze Sportinio i z Zastalem... c騜, cuda nie zawsze si zdarzaj...
ino

Do陰czy: 13 Kwi 2007
Posty: 5

PostWys豉ny: Pon 11:50, 26 Lis 2007    Temat postu:

Sportino jest krytykowane a szczeg鏊nie dzia豉cze, kt鏎zy nic nie robi aby wzmocni zesp馧. Z ca造m szacunkiem do 真br闚 ale w Inowroc豉wiu s inne cele inny bud瞠t i inne wymagania kibic闚 a z tak gr jak w tym sezonie prezentuje inowroc豉wski zesp馧 nawet p馧fina b璠zie sukcesem

Co do meczu 真bry z tak s豉bo wr璚z katastrofalnie graj帷ym zespo貫m jak Sportino w sobotni wiecz鏎 powinno wygra to by najgorszy mecz w wykonaniu Inowroc豉wia od dw鏂h lat a widzia貫m r闚nie mecze wyjazdowe