Sk±d: Chrz±szczyrzewoszyce powiat £êko³ody

PostWys³any: Nie 18:20, 25 Lis 2007    Temat postu:

No i to jest stwierdzenie ¿e zabrak³o 5 punktów do dogrywki. Gdzie tu jest obwinianie ?

Do³±czy³: 06 Sty 2006
Posty: 85

Sk±d: Bia³ystok

PostWys³any: Nie 19:14, 25 Lis 2007    Temat postu:

No dobrze to ja sprostujê, w opisie meczu z Inowroclawia wskazane by³y tylko te rzuty osobiste (Cinka i Konare) i za najmniej stotne uwa¿am w której to by³o kwarcie (by³y to cytaty z opisu meczu i nie wskazywa³am kwart), bowiem jak pokaza³ ten mecz to nie wyniki kwart siê licz±, ale wynik koñcowy.
Trudno na tej podstawie wskazywaæ winnych przegranej i bynajmniej nie zmierzam do tego, bowiem jest to sport zespo³owy, a nie sztafeta indywidualno¶ci niemniej jednak statystyki przytoczone przez DobregoGo¶cia wskazuj±, ¿e tylko w rzutach osobistych nasza skuteczno¶æ by³a ni¿sza ni¿ dru¿yny z Ino i chyba w tym tkwi taki a nie innych wynik.

z Tarnovi± pójdzie nam ³atwo;)

Ja bym by³a jednak ostro¿niejsza w takiej ocenie Tarnovii, wprawdzie nie jest to ju¿ dru¿yna z któr± walczyli¶my w 2 lidze (je¶li siê nie mylê to z tamtego sk³adu pozostal tyko Niesobski Rafa³), ale miejsce w tabeli niekoniecznie musi oznaczaæ ³atw± przeprawê.
Torontos

Do³±czy³: 17 Lis 2005
Posty: 1904

PostWys³any: Nie 19:24, 25 Lis 2007    Temat postu:

2-ligowa Tarnovia a Tarnovia dzisiejsza to dwa inne zespo³y. Ale o podyskutowaniu o tym meczu powstanie oddzielny temat.

A co do meczu w Inowroc³awiu to znowu wielki niedosyt... Zwyciêstwo na wci±gniêcie rêki i znowu dupa blada ehhh

Swoj± droga ciekawe ¿e po tym meczu nikt tak naprawdê nie jest zadowolony. Poczytajcie komentarze na ró¿nych serwisach kibiców Sportino. Po zwyciêskim meczu ani jednej pochwa³y. Wszêdzie narzekanie.
007dw
¿ubr ojciec
¿ubr ojciec

Posty: 489

PostWys³any: Nie 19:28, 25 Lis 2007    Temat postu:

Mnie martwi za to kolejny raz przegrana czwarta kwarta dosyæ wysoko. Tym razem 16:4. A to ju¿ nie pierwszy raz taka awaria ¿e przegrywamy czwart± kwartê wysoko i dziêki temu mecz....
bauer

Do³±czy³: 09 Pa¼ 2007
Posty: 17

PostWys³any: Nie 20:41, 25 Lis 2007    Temat postu:

Torontos napisa³:

To tylko ¼le ¶wiadczy o naszych grajkach jesli przegrali z tak s³abo dysponowanym rywalem.

Tutaj odpowiem Ci pewnym zawodnikiem:
Co tego, ¿e wygrywali¶my 30-40 punktami, skoro w poniedzia³ek ju¿ czytali¶my na forum, ¿e ca³a dru¿yna jest do wymiany. Na Sportino s± ci±gle niezadowoleni

Ostatnio zmieniony przez Filip dnia Pon 14:15, 26 Lis 2007, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Justynaaa.
zwyk³y prze¿uwacz

Do³±czy³: 20 Pa¼ 2007
Posty: 270

Sk±d: WSP

PostWys³any: Pon 6:17, 26 Lis 2007    Temat postu:

O Tarnovii chodzi³o mi o to, ¿e je¶li bêdziemy graæ tak jak z Sportinio, tylko ostatnia kwarta nam pójdzie lepiej, to wygramy. A nie, ¿e mo¿emy sobie stan±æ na boisku, a mecz siê sam wygra, bo Tarnovia nie umie graæ.
A mogli¶my wygraæ... i ze Sportinio i z Zastalem... có¿, cuda nie zawsze siê zdarzaj±...
ino

Do³±czy³: 13 Kwi 2007
Posty: 5

PostWys³any: Pon 11:50, 26 Lis 2007    Temat postu:

Sportino jest krytykowane a szczególnie dzia³acze, którzy nic nie robi± aby wzmocniæ zespó³. Z ca³ym szacunkiem do ¯ubrów ale w Inowroc³awiu s± inne cele inny bud¿et i inne wymagania kibiców a z tak± gr± jak± w tym sezonie prezentuje inowroc³awski zespó³ nawet pó³fina³ bêdzie sukcesem

Co do meczu ¯ubry z tak s³abo wrêcz katastrofalnie graj±cym zespo³em jak Sportino w sobotni wieczór powinno wygraæ to by³ najgorszy mecz w wykonaniu Inowroc³awia od dwóch lat a widzia³em równie¿ mecze wyjazdowe