PostWysłany: Nie 21:53, 12 Lut 2006    Temat postu:

Ekstra ze wygrali Razz Jestem dumny ze zwyciestwa ! ;P

Dołączył: 17 Lis 2005
Posty: 1904

PostWysłany: Nie 22:18, 12 Lut 2006    Temat postu:

Podobno bardzo dobrą zmianę dał Świech. Czyli zrobił to czego zabrakło z Gniewkowem

Ostatnio zmieniony przez Torontos dnia Nie 22:28, 12 Lut 2006, w całości zmieniany 1 raz
Piter
Wielki Brat

Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 1786

PostWysłany: Pon 13:56, 13 Lut 2006    Temat postu:

Toż Świehc mial miec kontuzje . Więc chyba nie jest tak źle z nim. Będziemy mogli się do niego przekonać. Gratulacje za zwycięstwo Żuberki Smile Za tydzień formalność z Lksem a potem ąż 3 tyg. przerwy. A 11 marca za dnia na Jagę a wieczorem na Żuberki ( szeroko rozumiane ) Wink
Torontos

Posty: 1904

PostWysłany: Pon 17:18, 13 Lut 2006    Temat postu:

Przerwa tylko pozorna bo szykuje sie kolejny dwumecz wyjazdowy czyli tydzien po tygodniu. Najpierw Żubry jadą do Sopotu a później najcięższy wyjazd w tej rundzie czyli Siden Toruń. Może by tak pojechać na ten mecz Question
bodz1ek

Posty: 246

PostWysłany: Pon 19:59, 13 Lut 2006    Temat postu:

Jezeli bym mial fundusz na wyjazd to ja bym osobiscie z bardzo wielka checia pojechal

NIEUDANY REWANŻ

Nie udał się rewanż Novum na Żubrach. Pojedynek drużyn z górnej części tabeli dostarczył wielu emocji kibicom jak i zawodnikom. Obie drużyny przystapiły do meczu osłabione brakiem kiku podstawowych zawodników, co jednak nie wpłyneło na poziom spotkania.
Pierwsza kwarta należała do gospodarzy, w której znakomicie spisywał się Przemysław Gierszewski nie myląc się przy rzutach za 3pkt. To dzieki jego skuteczności i równej grze całego zespołu udało się wygrać Novum tą kwartę 21:11. Żubry nie mogły odnaleźć rytmu gry a ich najlepszy strzelec raził nieskutecznością.
Druga odsłona nie zapowiadała, że gościom uda się odrobić 10 punktową stratę. Jednak obudził się Kujawa, który wstrzelił się w kosz i trafiał zza lini 6,25m. Żubry odzyskały właściwy sobie rytm i odrobiły straty kończąc tą kwartę prowadzeniem 43:41. Dobrze spisywali się podkoszowi zawodnicy gości i Żubry mogły cieszyć się z prowadzenia.
Po zmianie stron gospodarze przestali trafiać do kosza. Skuteczność z pierwszej kwarty zatracił gdzieś Przemek Gierszewski jak i reszta zawodnikow Novum. Na szczęście pod koniec kwarty gospodarze nie pozwolili odskoczyć przyjezdnym, którzy grali równo i konsekwentnie, jednak faule łapali podkoszowi zawodnicy Żubrów, co dawało nadzieję Bydgoszczanom na odrobienie strat i zwycięstwo w meczu. Kwarta zakończyła się wynikiem 62:58 dla gości.
Niestety w ostatniej kwarcie, gdy toczyła się wyrównana walka o swojej obecności dali znać sędziowie. Odgwizdywali często absurdalne faule lub te, których po prostu nie było.Z prezentu od arbitrów lepiej skorzystali przyjezdni,którzy wykorzystywali rzuty wolne w przeciwieństwie do Novum. Kulminacyjny moment miał miejsce w końcówce meczu,gdy rozgrywający gości podwajany przez obrońców włożył piłkę wprost w ręce Doriana Szyttenholma a sędzia odgwizdał 5 przewinienie zawodnika.Z frustrowany gracz kopnął w ławkę rezerwowych, za co ten sam sędzia ukarał trenera Próchnickiego przewinieniem technicznym. Wyrazy niezadowolenia okazała publiczność, w dość ostry sposób komentując pracę sędziego. Żubry wykorzystały przyznane im rzuty wolne i dekoncentrację drużyny Novum, której zawodnicy często faulowali. Grający już bez nadzieji w zwycięstwo gospodarze, przegrali tą kwartę 15:26 a cały mecz 73:88.

NOVUM: R.Kłosiński 7, M.Dolot 0, P.Gierszewski 14, J.Niedźiedzki 0, Ł.Wiśniewski II 5, M.Szubert 5, Szyttenholm 20, P.Wnukiewicz 16, S.Grzesiński 4, M.Waskan 2;
Żubry: T.Kujawa 21, P.Pawłowski 17, G.Szulc 14, K.Świech 10, P.Zadykowicz 8, P.Jakubowski 7, P.Czech 6, A.Zabielski 5, Kulikowski 0, Ł.Wilczek 0.
Lebron1
pod obserwacją

Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 22

PostWysłany: Nie 11:01, 26 Lut 2006    Temat postu:

Jak wszyscy więdzą ten mecz nie należał do łatwych bo graliśmy z Bydgoszczą i już po I połowie już przegrwywaliśmy 10 pkt. Mobilizacja trenera Karpiuka i kapitana drużyna sprawiła, że wygraliśmy minimalnie I połowę, ale wygraliśmy. W II kwarcie to już całkowita dominacja koszykarzy z Białegostoku i dlatego wygral;iśmy IV i bez problemu cły mecz. Chło[pcy pokazali naprawdę kawał niezłego basketu. Najbardziej podobały mi się trójki. Oby tak w każdym meczu. Do przodu Żubry wygrywajcie mecze do końca Sezonu pokażcie im, że nie jesteście "Kopciuszkiem" ligi i potraficie dobrzez wsadzać piłkę do kosza. Tego wam życzę i Powodzenia. Pozder
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.zubry.fora.pl Strona Główna -> Żubry Białystok Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)