Wielki Brat

Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 1786

Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią 15:00, 18 Sty 2008    Temat postu: Mispol Żubry Białystok - Sokół Łańcut

Łatwo nie będzie. Trudny rywal z czołówki tabeli. Bilans 15-4 nie wydaje się być przypadkowy.

W I rundzie 71:53 dla naszych sobotnich gości, więc przed nami kolejna szansa na rewanż.

Ostatnio zmieniony przez Piter dnia Śro 10:15, 23 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Justynaaa.
zwykły przeżuwacz

Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 270

Skąd: WSP

PostWysłany: Sob 19:16, 19 Sty 2008    Temat postu:

Było zajebi****, ale się nie udało. Tylko szkoda Łukasza... Ale mecz ogólnie na +, mimo wyników.
MateuszM
pod obserwacją

Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 7

PostWysłany: Sob 19:41, 19 Sty 2008    Temat postu:

Aj ta przegrana :/ mogło być lepiej :] A co do dopingu to mogło by być lepiej ale i tak jak na tyle osob było wporządku Very Happy
bauer

Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 17

PostWysłany: Sob 20:07, 19 Sty 2008    Temat postu:

Może ktoś poda wynik i jak wyglądało to w poszczególnych kwartach?

PostWysłany: Sob 20:21, 19 Sty 2008    Temat postu:

No więc... jeśli mnie pamięć nie myli to było 78:63 ale i tak byliśmy lepsi niż wynik na to wskazuje. Niestety Sokół ładnie rozwalał naszą obronę po czym z czystych pozycji trafiał trójki. Ile ich trafili w meczu to chyba tylko Salomon wie Razz
Pierwszą kwartę ładnie wygraliśmy chyba 12-oma. Do przerwy było już chyba 38:37 dla Łańcucha. Jeszcze na początku 4 kwarty Sokół prowadził coś koło 8mioma. Dochodziliśmy ich powoli ale jednak się nie udało i w ostatniej minucie już nasi dali sobie spokój jak wynik był przesądzony i Łańcuch powiększył przewagę. Dosyć groźnie wyglądającą kontuzję złapał Łukasz Wilczek, ale później jeszcze wszedł na boisko. Miejmy nadzieję że wszystko będzie OK. Poza tym Łukasz 2 razy nie trafił sam na sam z koszem, ale robił to na takiej prędkości że się nie dziwię. Właśnie po jednej z takich akcji złapał tą kontuzję. To było chyba skręcenie kostki.

Ostatnio zmieniony przez 007dw dnia Sob 20:24, 19 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz

Statystyki: [link widoczny dla zalogowanych]

Wbrew pozorom to mieli chyba tyle samo 3, co my ale w "odpowiednich momentach", kiedy Żubry były już na około 4-6 punktów

Ostatnio zmieniony przez dzusta dnia Sob 20:27, 19 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
007dw
żubr ojciec
żubr ojciec

Posty: 489

PostWysłany: Nie 13:51, 20 Sty 2008    Temat postu:

Fucktycznie trójek po tyle samo, a wydawało się że ze 20 ich nam rzucili Razz A co sie dzieje sie z Jędrzejem to ja nie mam pojęcia. Trzeba jakiegoś meczu ze słabym przeciwnikiem żeby kilka punktów zdobył to może się przełamie. A najlepszym zawodnikiem na boisku był Ł.Wilczek Very Happy (eval 20).

Ostatnio zmieniony przez 007dw dnia Nie 13:57, 20 Sty 2008, w całości zmieniany 2 razy