PostWysłany: Sob 18:14, 17 Lut 2007    Temat postu:

Garfield mam nadzieje , że podasz końcowy wynik Smile

PostWysłany: Sob 18:20, 17 Lut 2007    Temat postu:

1:2 3 set 18:25 - dla naszych siatkarek oby na 1:3, po 3 punkty.
borys10022

Posty: 16

PostWysłany: Sob 18:51, 17 Lut 2007    Temat postu:

Ostatnia informacja, więcej nie będzie - są 3 oczka mamy 7 miejsce w Tabeli !!!!
Oby i Żubry wygrały to będzie dobry weekend dla Podlaskich ekip.

PostWysłany: Sob 20:29, 17 Lut 2007    Temat postu:

No kurde to czy ja muszę czytać na stronie Sidena o wyniku Żubrów ???!!!

PostWysłany: Sob 22:23, 17 Lut 2007    Temat postu:

Po tym meczu awans jest na wyciągnięcie rączki Very Happy Oby tylko znowu nam ktoś nie dał po łapach Razz

Siden sprawiał wrażenie najsilniejszego zespołu jaki pojawił się w tym sezonie w Białymstoku. Silniejszy jak na mój gust nawet od Polonii. Ale na wrażeniu na szczęście się skończyło. Było kilka czynników. Najważniejszy i najbardziej budujący był fakt bardzo dobrej gry Żubrów a przynajmniej przez większość spotkania bo końcówka mogła być zdecydowanie lepsza. Druga sprawa to sędziowie którzy nie wiadomo się skąd urwali. W tym meczu zagwizdali 51 fauli Exclamation W tym duża część z nich była dość "dziwna". Na szczęście gwizdali w sumie równo i wyrzucili po 2 graczy każdego zespołu. Inna sprawa że Siden sam sobie szkodził co było widać że w zespole jest jakiś ferment, gracze z tego samego zespołu kłócą się między sobą i trenerem. To na pewno nie pomaga z czego skrzętnie skorzystały Żubry od początku przejmując przewagę. Prym wiódł Tomek Kujawa jak na kapitana przystało. reszta tez bez jakichś strasznych błędów. Szkoda tylko tej straconej przewagi która sięgała bodajże 25 punktów i trzeba było ją dowieźć do końca żeby podkreślić swoją wyższość Smile

A swoja drogą to niech Grzesiek Szulc wraca do nas i nie marnuje się w tym bagnie Smile Widać nawet że go tam głodzą bo wychudł nam chłopak Very Happy
mumin
TurBasket

Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 7

Skąd: TurBasket

PostWysłany: Sob 22:37, 17 Lut 2007    Temat postu:

wielkie gratulacje z wygranej szkoda ze Tur nie wygrał w Kutnie do szybkiego zobaczenia na derbach w Bielsku. Mecz Kutna z Turem to 92-73
Piter
Wielki Brat

Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 1786

PostWysłany: Nie 7:07, 18 Lut 2007    Temat postu:

Wygraliśmy i tyle. Tak blisko awansu jeszcze chyba nie byliśmy. Szkoda tylko że ostatnią kwartę żeśmy przegrali 10:26, no ale jak to trener powiedział zagrożenia nie było, to nie walczyli na maxa do samego końca. I tak wygraliśmy to pewnie, nasze zwycięstwo nie było nawet przez moment zagrożone. Cóż oby tak dalej, za tydzień derby Smile

Dziękuje wszystkim za niezły doping, z meczu na mecz jest trochę lepiej.

PostWysłany: Nie 9:27, 18 Lut 2007    Temat postu:

Mecz wygrany, pierwsza liga coraz bliżej, trochę martwi 4 kwarta, ale tam już nie było kim grać i Toruń zwęszył szansę, tak na prawdę to najpierw oni mieli gwizdane pełno fauli, potem my. Sędziowanie tragiczne, ale równe i skrupulatne i na zakończenie jak to powiedział Kubiak kolejny mecz wygrany przez kibiców Wink
zubry_admin
zubry.pl

Posty: 860

PostWysłany: Nie 11:06, 18 Lut 2007    Temat postu:

Widać nawet że go tam głodzą bo wychudł nam chłopak

Faktycznie Grzesiek schudł straszliwie. Nie wiem czemu poszedł w tym kierunku bo szybszy wcale nie jest a stracił atut w walce pod deską.
Nie zagrał dobrego spotkania. Podwajanie go dało dobry efekt .Zwłaszcza "Przemoc" obrzydził mu gre (pojedynek podkolanówek: czarnych z białymi Smile )

Szkoda ze nasi tak odpuścili w końcówce ale jakie to właściwie miało znaczenie?Nie decydowały małe punkty liczyło się zwycięstwo.

Polonia zaskakuje (choć typowałem jej porażke) i już naprawdę nie wiem co sądzić przed meczem z nimi w Wawie. Przed Harmattanem i Sidenem wydawało mi się że są do ogrania tylko z dodatkiem dużej dozy szczęścia.Teraz zdurniałem:)
kobas
intensywnie żerujący

Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 477

PostWysłany: Nie 11:08, 18 Lut 2007    Temat postu:

Toro sędziowie wyrzucili łącznie 5 zawodników a nie jak napisałeś po 2 z każdej drużyny Smile
ogólnie mecz niezły, to co nasi zrobili przez pierwsze 3 kwarty to pogrom po protu - momentami chyba 25-punktowa przewaga była, szkoda że w 4 kwarcie nie można było grać jak każdy z graczy miał po 4-5 fauli. sędziowie może i gwizdali beznadziejnie ale jednak równo dla obydwu drużyn co widać było na tablicy fauli.kolejny ciężki mecz za nami - jeszcze tylko 2 ciężkiej wagi - z Polonią i ZTSem w ostatniej kolejce .
bodz1ek
zwykły przeżuwacz

Posty: 246

PostWysłany: Nie 12:38, 18 Lut 2007    Temat postu:

Moim zdaniem 3 cięzkie mecze Smile Derby w bielsku to właśnie trzeci mecz , tur na pewno nie podda się bez walki a tym bardziej będą chcieli wygrać u siebie. Znaleźli sposób na polonie oby nie było tego z nami Smile

Cytat ze WspóŁczesnej :

"Fantastycznie zachowali się podczas sobotniego meczu białostoccy kibice, którzy wywiesili transparent z napisem "Grzesiu dziękujemy”. W zespole z Torunia wystąpił bowiem były gracz Żubrów Grzegorz Szulc będąc jednym z najskuteczniejszych zawodników gości "

Fajnie, że nas pochwalili to jedno. Ale czy naprawdę aż tak trudno było przeczytać, że było napisane "Grzesiu witamy" ? Very Happy

PostWysłany: Pon 12:52, 19 Lut 2007    Temat postu:

Wiecie co musimy pochwalić naszych chłopaków za 3 kwarty naprawde dobrze zagrali. Niech nikt nie mów, ze te 3 kwarty były średnie bo poza paroma błedami naprawdę dobrze graliśmy. Rafał troche był zdenerwowany to widać, na szczęście wszyscy nasi" wysocy" gracze zagrali dobrze. Zabielski wszedł i grał naprawdę dobrą partię, Chelis dodał swoje i Cinek także więc czego tu chcieć więcej. "Niscy" wykonali także kawał dobrej roboty. Dobrze kryliśmy Grześka Szulca bo jak tylko dostawał piłkę to podwajaliśmy i nie miał za bardzo co zrobić.
Za ten mecz należy się chłopakom pochwała poza tą ostatnią kwartą gdzie wyraźnie już się rozluźnili...
Pozdrawiam
Piter
Wielki Brat

Posty: 1786

PostWysłany: Pon 13:05, 19 Lut 2007    Temat postu:

No Cinka niestety za ten mecz pochwalić nie mogę. Wydawało się, że grał jakoś tak na siłę i nie bardzo mu wpadało. Ale za to pewny na zbiórce i obronie. Reszta chłopaków ok, żaden kolejny nie osłabiał zespołu. Mnie osobiście cieszy forma Kowalika. Może nie gra jakikchś super zawodów, ale od 3 meczy prezentuje całkiem solidy poziom w przecwieństwie do tego co prezentował przez większość sezonu.
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.zubry.fora.pl Strona Główna -> Żubry Białystok Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)