Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
żubr ojciec

Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 489

Skąd: Chrząszczyrzewoszyce powiat Łękołody

PostWysłany: Sob 18:50, 20 Lut 2010    Temat postu: Górnik Wałbrzych - Żubry Białystok

69:62 dla Żubrów na 2 minuty przed końcem. Oczywiście zwieracze naszym zawodnikom nie wytrzymały i po 40 minutach gry było 69:69. Rekord strat przez te ostatnie 2 minuty czwartej kwarty został pobity.
Ja się pytam co to ma k***a być ??
Dogrywka przegrana 4:13 i wynik końcowy brzmi 82:73 dla Górnika.
Skuteczniej byłoby chyba te 2 minuty przestać w ataku i oddawać rzuty w ostatniej sekundzie akcji, liczyć na niecelne rzuty Górnika i zbiórkę w obronie.
Nie wiem czy śmiać się czy płakać z kolejnego meczu przegranego przez straty w ostatnich minutach.
Mateusz
zwykły przeżuwacz

Dołączył: 26 Sie 2008
Posty: 210

PostWysłany: Sob 19:00, 20 Lut 2010    Temat postu:

paranoja...

Z kim jak z kim ale z Górnikiem wygrywać się powinno, walczymy z nimi o jak najlepsze miejsce w play out a tu co? Porażka.
Adiblk
młody żubr
młody żubr

Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 106

PostWysłany: Sob 19:28, 20 Lut 2010    Temat postu:

Kur** co z wami ? Wygrywacie by potem przegrać ?

007dw napisał:
Raptem 2 treningi przeprowadził z drużyną przed meczem z Górnikiem a wy oczekiwaliście, że od razu będziemy wygrywać 30 punktami z każdym Smile. Potrzeba czasu, co prawda go nie ma.
Ale może przy upragnionym utrzymaniu w następnym sezonie zobaczymy Żubry w nowym futerku.
PiotrekM
młody żubr
młody żubr

Dołączył: 10 Paź 2007
Posty: 81

PostWysłany: Sob 22:42, 20 Lut 2010    Temat postu:

Jak na razie to te utrzymanie bardzo się oddala. Dla mnie to jakaś paranoja, zespół na chwilę obecną z takim potencjałem nie zasługuje na tyle porażek. A jednak. Na pewno wielką pomyłką i bezmyślnością było pozwolenie na odejście Kaczanowskiego, nic by nie zaszkodził któryś z innych młodych instalowców którzy założę się że nie byli zbyt wymagający finansowo: treningi nawet w przypadku wypadnięcia kogoś ze składu można by przeprowadzać w normalnej ilości zawodników. Przy okazji może któryś by się rozwinął na tyle że mógłby od czasu do czasu pojawić się w składzie meczowym ( jak na razie to jeżeli o rozwój koszykarzy chodzi to w Żubrach z tym cieniutko, patrz Mirek Wysocki który pod okiem Sinielnikowa naprawdę stał się dobrym koszykarzem). Zwolnienie Kubiaka to także głupota i działanie na wiwat: jeżeli już to trzeba było go zwolnić kilka tygodni wcześniej.
Trochę nieprzyjemnie się patrzy na tabelę: wychodzi na to że bardzo prawdopodobny jest play-out z Górnikiem lub Asseco. Z taką grą jak obecnie to czarno to widzę.
007dw
żubr ojciec
żubr ojciec

Posty: 489

PostWysłany: Sob 23:06, 20 Lut 2010    Temat postu:

Mateusz napisał:

Absolutnie. Nie oczekiwałem kokosów (tym bardziej w tak krótkim czasie). Chciałem tylko zwrócić uwagę że przegrali w ten sam sposób co zwykle czyli przez straty Smile Sprawdzają się słowa trenera że wielkich zmian nie będzie Razz
shaft45

Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 34

PostWysłany: Nie 23:43, 21 Lut 2010    Temat postu:

Tylko jak M.Kubiak przegrywał z Żubrami to większości była to czołówka ligi z którą porównując składy nie mieliśmy prawa nawiązać walki. A Sudety wręcz odwrotnie powinniśmy zmielić. Fakt to dopiero pierwsze treningi ale rewolucji i tak nie miało być tak więc moim zdaniem w takim czasie da się ustawić wszystkie niuanse, co innego jak się ustawia skład od początku. OK nie ma co gadać czekam na następne mecze może będzie lepiej, mam taką nadzieje bo jak spadniemy to będzie prawdziwy koniec koszykówki w B-stoku. Pozdrawiam
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.zubry.fora.pl Strona Główna -> Żubry Białystok Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)