PostWysłany: Czw 1:17, 13 Mar 2008    Temat postu:

Justynaaa. napisał:
Widzę, dawno się tu pisało Smile Teraz dzieje się w lidze NBA, przynajmniej w Raptorsach.

W NBA nie tylko w Toronto się ciekawie dzieje Smile

Teraz najwięcej uwagi na siebie zwracają gracze z Houston którzy walczą właśnie o 20 zwycięstwo z rzędu i o wyrównanie drugiego wyniku w historii NBA. Póki co po pierwszej połowie w Atlancie przegrywają 32-33 ale myślę że rekord pęknie Smile

W tym roku rozgrywki playoffs zapowiadają się na najlepsze od wielu wielu lat i być może jedne z lepszych w całej historii. Z jednej strony na wschodzie mały Dream Team w Bostonie który tylko teoretycznie będzie miał łatwą drogę do planowanego dla tego zespołu finału. Z drugiej strony rozgrywki na zachodzie gdzie dzięki roszadom w składach pretendentów do tytułu jest praktycznie 4-5. Będzie się działo. Exclamation

Ostatnio zmieniony przez Torontos dnia Czw 1:19, 13 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Justynaaa.
zwykły przeżuwacz

Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 270

Skąd: WSP

PostWysłany: Czw 6:57, 13 Mar 2008    Temat postu:

Oj będzie... Huston wygrali (83:75), Raptors przgerali(106:117)...
W każdej druzynie jest co najmniej jeden zawodnik - "gwiazda" zespołu, ciekawe pojedynki możemy oglądać. A co do meczu Raptorsów to nie wiem jak to u nich jest. Ławkę mają niezłą, potrafią wygrywać z silniejszymi od siebie, a chwilami bez Bosha to najprostsze akcje zwalają... No ale cóż, raz na wozie raz pod wozem. Teraz Nuggest, będzie ciakawie. Ciekawie szykuje się też w Bostonie Wink

PostWysłany: Wto 14:31, 16 Gru 2008    Temat postu:

no to widzę, że Polakowi się wiedzie Wink oby tak dalej. zrobił bardzo duże postępy i to owocuje minutami na boisku oraz punktami Wink

PostWysłany: Wto 16:04, 16 Gru 2008    Temat postu:

No narazie te minuty dostał dlatego że Howard ma kontuzję. Ale może traz jak się pokazał z dobrej strony trener da mu więcej grać Very Happy
Torontos

Posty: 1904

PostWysłany: Śro 2:45, 17 Gru 2008    Temat postu:

Mialem okazje ogladac wczoraj ten mecz i musze przyznac ze statystyki to jedno a gra Marcina to drugie. Zeby nie klopoty z faulami to spokojnie moglby zakonczyc mecz z ponad 20 punktami. Marcin zdaje sobie sprawe ze kontuzja DH#12 to jego szansa, byc moze jedyna. Poki co wykorzystuje ja coraz lepiej. Co wazne rowniez w kontekscie przyszlorocznych Mistrzostw Europy, Marcin od czasow tegorocznych meczow w reprezentacji Polski zrobil kolejne postepy. Jego ciezka praca przynosi wymierne efekty. Brawo Exclamation
007dw
żubr ojciec
żubr ojciec

Posty: 489

PostWysłany: Wto 5:42, 03 Lut 2009    Temat postu:

61 punktów Bryanta (20/20 osobistych) w MSG i wygrama Lakers. Poprzedni rekordzista w hali MSG przeciwko Knicks zdobył 55 pkt i był to Michael Jordan Very Happy Wydaje mi się że taka dyspozycja Bryanta jest spowodowana po pierwsze złością po kontuzji Bynuma, którą zresztą sprezentował Bryant, po drugie bo Madison Square Garden to magiczne miejsce. Swoją drogą ciekawe czy Bynum wróci w tym sezonie. Ponoć ma pauzować 8-12 tygodni (pierwsza diagnoca była 6 tygodni) ale coś mi się wydaje że może być gorzej :/

Ciarki mnie przeszły jak to oglądałem. Widać że Kobe się załamał

Gortat już kolejny mecz przesiedział na ławce. Moim zdaniem na to nie zasługuje bo jest bardziej wartościowy niż Battie który ani nie zbiera ani nie punktuje w ostnich meczach (dziś wyjątkowo trafił 2/2)

Ostatnio zmieniony przez 007dw dnia Wto 5:49, 03 Lut 2009, w całości zmieniany 3 razy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.zubry.fora.pl Strona Główna -> HydePark sportowy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)